Polska Szkoła w Blackburn zatrudnia wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli dzięki czemu mamy pewność, że zapewnimy naszym uczniom najwyższy poziom nauczania.

Nasi nauczyciele:

• przechodzą przez bardzo wymagający proces rekrutacyjny zanim szkoła zdecyduje się podjąć z nimi współpracę;
  • mają udokumentowaną biegłą znajomość języka i wiedzę dotyczącą nauczania, popartą uzyskanymi certyfikatami;
  • regularnie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach;
  • zachęcają i motywują dzieci do czynnego uczestnictwa w zajęciach;

Poniżej znajdują się sylwetki naszych nauczycieli:

mgr Wioleta Serocka
Ukończyła Wydział Historii i Archiwistyki na
Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
uzyskując tytuł magistra Historii i Archiwistyki.

viola
Z-ca Dyrektora
B.Ed. Żaneta Ponińska
Ukończyła studia na Uniwersytecie w Hull uzyskując tytuł
Bachelor of Education. Jest nauczycielem z wieloletnim
doświadczeniem. Prowadzi zajęcia w klasie 6 oraz pełni funkcję sekretarza szkolnego.
pPoninska
Justyna Ganczarska
Nauczycielka w klasie 0.
Technik rolnik- specjalizacja ogrodnictwo. Ukonczyłam Technikum Rolnicze w Pruszczu Gdanskim. Prowadze kolko plastyczne
Hanna Hayhurst
Nauczycielka w klasie 1.
Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołe Handlową w Katowicach na wydziale zarządzania, uzyskując tytuł magistra. Skończyła Level 3 NVQ in Children’s Care, Learning & Development oraz AAT Level 4 Diploma in Accounting. Obecnie pracuje w dziale księgowości w przedszkolu.
Katarzyna Lipiska
Nauczycielka w klasie 2.
Anna Borysowska
Nauczycielka w klasie 3.
Licencjonowana położna specjalistka i ratownik medyczny z ponad 25 letnim stażem pracy. Wychowawca kolonijny. Opiekun i organizator wycieczek szkolnych. Wieloletnia praca wolontariusza przy świetlicach "Caritasu". Obecnie pracownik biurowy.
Zuzanna Jaworska
Nauczycielka 4 klasy.
Ukończyła kurs Level 3 Childcare and Education w Blackburn College oraz jest w trakcie ukończenia studiów na kierunku Working with Children and Young People BA (Hons) w University Centre at Blackburn College.
mgr Aleksandra Prawucka
Ukończyła Wydział Chemii na Uniwersytecie
Gdańskim uzyskując tytuł magistra chemii oraz podyplomowe studia nauczycielskie-
Matematyka- na Olsztyńskiej Szkole Wyższej im.J.Rusickiego.
Nauczycielka klasy 5
pPrawucka
Marcin Daniel
Nauczyciel w klasie 6.
Dyplomowany ratownik medyczny, technik obsługi ruchu turystycznego. Przewodnik turystyczny i dyplomowany trener personalny.
Elżbieta Niczyporuk
Nauczycielka klasy 7.
Ukonczylam na Politechnice Białostockiej studia inżynierskie kierunek technologia produkcji i biznez w rolnictwie uzyskując tytuł inzyniera. Univercity of Blackburn ukonczyłam AAT Accounting Level 4 uzyskując tytuł księgowej.
Katarzyna Kobos
Nauczycielka klasy 8.
Skończyła liceum techniczne o profilu usługowo-gospodarczym w Przemyślu
Studiowała w Wyzszej Szkole wschodnio-europejskiej w Przemyślu o kierunku Stosunki Międzynarodowe
Obecny zawod stylistka paznokci
ukończona szkola level 3
mgr Magdalena Sadkowska
Nauczycielka klasy GCSE.
mgr Sandra Ney
Nauczycielka klasy GCSE, przygotowuje uczniów do egzaminu z języka polskiego.
Ukończyła studia wyższe na kierunku Historia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
mgr Dorota Daniel
Nauczycielka w klasie A-level.
Ukończyła Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uzyskując tytuł magistra filologii polskiej. Posiada długoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, jak również w przygotowywaniu uczniów do egzaminów GCSE z języka polskiego. Przygotowuje uczniów do egzaminu A Level z języka polskiego.
Siostra Justyna Żmudzka
Agnieszka Falk