Szanowni Państwo,

Ambasada RP w Londynie serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do lat 18 do udziału w konkursie plastycznym „Młoda Polska”, organizowanym w ramach tegorocznych obchodów Polish Heritage Days.

Celem konkursu jest upowszechnianie znajomości polskiej historii, kultury i dziedzictwa, w tym przede wszystkim pozytywnego wkładu polskiej społeczności w życie kulturalne, społeczne i gospodarcze Wielkiej Brytanii.

Konkurs zakłada przygotowanie pracy plastycznej nawiązującej do dziedzictwa polskiej historii, kultury oraz wychowania patriotycznego w oparciu o przekaz pokoleniowy.

Zachęcamy do udziału w konkursie oraz przesyłania prac plastycznych w formie zdjęcia w formacie .jpg lub .png do niedzieli, 26 kwietnia 2020 r. na adres: london.events@msz.gov.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 2 maja br., kiedy obchodzimy Dzień Polonii i Polaków za Granicą oraz Dzień Flagi RP.

Z przyjemnością informujemy, że praca naszego ucznia z klasy 3 – Wiktor Serocki – została nagrodzona.