Home / Ogłoszenia / Narodowy lockdown

Szanowni Rodzice i Dzieci

Niestety ilość zachorowań na Covid-19 i mutacja koronawirusa doprowadziły do ponownego wprowadzenia w Anglii narodowego lockdown co wiąże się między innymi z zamknięciem szkół na ten okres – do ferii w lutym (do half term).

W związku z tym planowane zajęcia stacjonarne w naszej Polskiej Szkole nie będą się odbywały i musimy przejść na ten okres do nauczania zdalnego.

Sytuacja jest niestabilna i zmiany wprowadzane są z dnia na dzień. Trudno jest przewidzieć co nastąpi po tym okresie. O każdej zmianie będą Państwo informowani na bieżąco.

Szczegóły zajęć zdalnych i linki do nich zostaną przesłane przez nauczycieli z danych klas.

Życzę Państwu dużo zdrowia i pogody ducha w tym trudnym czasie. Mam nadzieję, że sytuacja polepszy się wkrótce i będziemy mogli kontynuować nauczanie stacjonarne.